Wieniec wieczne światło - kwiaciarnia suwałki - Wieńce i wiązanki
  • Wieniec wieczne światło - kwiaciarnia suwałki - Wieńce i wiązanki
0

Wieniec wieczne światło

380,00 zł
Gotowy w ciągu 30 min - 2h

Zamów telefonicznie

Wieniec pogrzebowy o nazwie "Wieczne światło" to hołd dla pamięci o zmarłej osobie. Wykonane z białych i różowych róż oraz białych goździków, tworzą one subtelne i eleganckie połączenie kwiatów, które odzwierciedlają czystość i delikatność.

Zdjęcie przedstawia wersję: średnią

Zmarły/a
Napis na szarfie
Kartka kondolencyjna (9,90 zł)
Dołącz coś więcej
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Rozmiar
Ilość

Wieniec pogrzebowy o nazwie "Wieczne światło" to hołd dla pamięci o zmarłej osobie. Wykonane z białych i różowych róż oraz białych goździków, tworzą one subtelne i eleganckie połączenie kwiatów, które odzwierciedlają czystość i delikatność.

Białe i różowe róże, jako symbol miłości i szacunku, wyrażają naszą tęsknotę i uczucia wobec zmarłej osoby. Natomiast białe goździki symbolizują czystość i niewinność, stanowiąc wyraz szacunku i czci dla zmarłej.

Kwiaty te są starannie dobrane i ułożone przez naszych florystów, którzy zadbają o każdy szczegół, aby wieńce były piękne i eleganckie. Wieńce "Wieczne światło" są wykonane z wysokiej jakości kwiatów, dzięki czemu zachowają swoją świeżość i piękno przez długi czas.

Jeśli szukasz wyjątkowego wieńca pogrzebowego, który wyrazi Twoje uczucia i szacunek dla zmarłej osoby, to wieńce "Wieczne światło" są doskonałym wyborem. To piękne i subtelne połączenie białych i różowych róż oraz białych goździków, które wyrażą Twoją miłość i troskę o zmarłego.

Zdjęcie przedstawia wersję: średnią

1000 Przedmioty

Opis

Rozdaj kompozycji
Jednolita
Kształt Łezki
Wieniec pogrzebowy
Dostępność
Cały rok
Kolor
Wielokolorowy
Kwiaty
Goździki
Róże

Specyficzne kody

MPN
KP-312

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Wieniec wieczne światło

380,00 zł

Zamów telefonicznie