• Nowy
Wiązanka zbyt krótko - kwiaciarnia suwałki - Wieńce i wiązanki
  • Wiązanka zbyt krótko - kwiaciarnia suwałki - Wieńce i wiązanki
0

Wiązanka zbyt krótko

170,00 zł

Zamów telefonicznie

Wiązanka pogrzebowa zbyt krótko to piękna i elegancka kompozycja kwiatowa, która wyraża szacunek i współczucie dla zmarłego i jego rodziny. Wiązanka składa się z czerwonych róży, goździków i różowego santini, które tworzą harmonijną całość.

Zdjęcie przedstawia wersję: średnią

Zmarły/a
Napis na szarfie
Kartka kondolencyjna (9,90 zł)
Dołącz coś więcej
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Rozmiar
Ilość

Wiązanka pogrzebowa zbyt krótko to piękna i elegancka kompozycja kwiatowa, która wyraża szacunek i współczucie dla zmarłego i jego rodziny. Wiązanka składa się z czerwonych róży, goździków i różowego santini, które tworzą harmonijną całość. Wiązanka jest ułożona na zielonej podstawie z liści i gałązek, co dodaje jej naturalności i świeżości. Wiązanka pogrzebowa zbyt krótko jest dostępna w kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach, która oferuje profesjonalną obsługę i szybką dostawę kwiatów na pogrzeb. Zamów wiązankę pogrzebową online na stronie www.rzkwiaty.pl lub zadzwoń pod numer 507 771 954. Wyślij kwiaty, które będą towarzyszyć zmarłemu w ostatniej drodze i będą symbolem pamięci i miłości.

Zdjęcie przedstawia wersję: średnią

1000 Przedmioty

Opis

Rozdaj kompozycji
Mieszane
Wiązanka pogrzebowa
Dostępność
Cały rok
Kolor
Czerwony
Kwiaty
Goździki
Róże

Specyficzne kody

MPN
KP-372

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Wiązanka zbyt krótko

170,00 zł

Zamów telefonicznie