• Nowy
Maskotka słonik niebieski | Pluszaki | Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki
  • Maskotka słonik niebieski | Pluszaki | Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki
0

Maskotka słonik niebieski

34,90 zł

Zamów telefonicznie

Ten uroczy pluszowy misiek-słonik ma szarą, mięciutką karnację i jest wysokości 26 cm. Ma długie, puszyste futerko z różowymi akcentami oraz niebieską bluzkę, która dodaje mu nieco koloru i charakteru. Ma też duże, przytulne uszy i ładne, brązowe oczy, które sprawiają, że trudno się oprzeć jego urokowi. Misiek-słonik jest idealnym towarzyszem do zabawy dla dzieci w każdym wieku, ale również doskonałym elementem dekoracyjnym do pokoju. Jego miękka, puszysta tkanina sprawia, że chce się go przytulać. Ten maskotkowy misiek-słonik to idealny prezent dla każdego, kto lubi pluszaki i potrzebuje dodatkowego kawałka uroczystej, pluszowej miłości w swoim życiu.

Bilecik (0,70 zł)
0 / 400
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Ilość

Misiek jest miękki, puszysty i bardzo przytulny, co sprawia, że jest doskonałym towarzyszem zabaw dla dzieci w każdym wieku. Jest również idealnym elementem dekoracyjnym do pokoju dziecięcego lub innego pomieszczenia w domu. Może być też świetnym prezentem dla dzieci lub dla dorosłych, którzy lubią pluszaki i potrzebują dodatkowego kawałka miłości w swoim życiu. Ponadto, ten misiek jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny, więc będzie służył przez długi czas.

Misiek jest idealnym zakupem dla osób szukających miłego, pluszowego towarzysza zabaw lub dekoracji do domu. Jego urocza karnacja i przytulne futerko sprawiają, że trudno się oprzeć jego urokowi.

12 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maskotka słonik niebieski

34,90 zł