• Nowy
Saszetka, odżywka do kwiatów ciętych do wazonu - kwiaciarnia suwałki - Odżywki do kwiatów
 • Saszetka, odżywka do kwiatów ciętych do wazonu - kwiaciarnia suwałki - Odżywki do kwiatów
 • Saszetka, odżywka do kwiatów ciętych do wazonu - kwiaciarnia suwałki - Odżywki do kwiatów
0

Saszetka, odżywka do kwiatów ciętych do wazonu

0,95 zł

Zamów telefonicznie

Odżywka Chrysal to innowacyjny produkt, który przedłuża żywotność kwiatów ciętych oraz dba o ich pełne rozkwitnięcie i zdrowy wygląd. Dzięki niej bukiety zachowują świeżość i piękno przez dłuższy czas, umożliwiając cieszenie się ich urodą w pełni.

Ilość

Każdy z nas pragnie, aby zakupione kwiaty cieszyły oko jak najdłużej. Dlatego z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie dostępna jest innowacyjna odżywka do kwiatów ciętych od renomowanej firmy Chrysal. Ta odżywka nie tylko przedłuża żywotność kwiatów, ale także dba o ich pełne rozkwitnięcie i zdrowy wygląd. Dzięki niej, bukiety będą wyglądać świeżo i pięknie przez dłuższy czas, a Ty będziesz mógł cieszyć się ich urodą w pełni. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami i korzyściami płynącymi z użycia tej odżywki.

Dlaczego warto wybrać odżywkę Chrysal?

 • Dłuższa świeżość kwiatów: Dzięki odżywce Chrysal Twoje kwiaty będą cieszyć oczy nawet o 60% dłużej w porównaniu do kwiatów trzymanych w samej wodzie.
   
 • Pełne rozkwitnięcie: Poprawia otwieranie się pąków oraz kolor i jakość liści. Twoje kwiaty będą piękniejsze i zdrowsze.
    
 • Doskonale rozpuszcza się w wodzie: Odżywka Chrysal łatwo się miesza z wodą, pozostawiając ją czystą, przejrzystą i bez zapachu.

Jakie korzyści przyniesie Ci odżywka Chrysal?

 • Oszczędność: Mniejsza ilość wyrzucanych kwiatów oznacza oszczędność w Twoim portfelu.

 • Zadowolenie: Mniejsza liczba możliwych reklamacji od klientów gwarantuje Twoje zadowolenie z zakupu.

 • Wyższa jakość w niższej cenie: Dzięki odżywce Chrysal zyskujesz wyższą jakość i wartość rośliny przy niskim koszcie w przeliczeniu na sztukę.

Jak stosować odżywkę Chrysal?

 • Przechowywanie: w chłodnym i ciemnym miejscu, najlepiej w temperaturze pomiędzy 5°C a 25°C.
     
 • Dawkowanie: 1 saszetka na pół litra lub na litr wody.
     
 • Materiał wazonu: Nie stosować w niepowlekanych metalowych wazonach.
     
 • Uzupełnienie: W razie potrzeby uzupełnić wazon wodą z odżywką.

Często zadawane pytania:

 1. Używanie w wazonie: Czy mogę używać odżywki w każdym wazonie? Najlepiej nie stosować w niepowlekanych metalowych wazonach oraz (zabytkowych) kryształowych wazonach.

 2. Okres ważności: Jak długo mogę przechowywać odżywkę? Okres ważności to 18 miesięcy przy odpowiednim przechowywaniu.

 3. Pozostałości roztworu: Czy mogę wylać pozostałości roztworu do kanalizacji? Tak, pozostałości roztworu można wylać do kanalizacji.

Dodatkowe informacje:

Nasza kwiaciarnia oferuje nie tylko odżywki Chrysal, ale także szeroki zakres produktów, od kwiatów ciętych i doniczkowych, przez sukulenty i kwiaty egzotyczne, aż po odżywki do kwiatów, ziemię, osłonki doniczkowe i zestawy prezentowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni oraz sklepu internetowego.

Zadbaj o swoje kwiaty z Różanym Zakątkiem i odżywką Chrysal!

146 Przedmioty

Specyficzne kody

Zakres dostawy Koszt
Dostawa na terenie Suwałk (zamówienia powyżej 150 zł) Darmowa
Dostawa na terenie Suwałk (zamówienia poniżej 150 zł) 14.90 zł
Dowóz do 10km od Suwałk 19.90 zł
Dowóz do 20km od Suwałk 34.90 zł
Dowóz do 30km od Suwałk 49.90 zł
Dowóz do 40km od Suwałk 64.90 zł
Dowóz do 50km od Suwałk 79.90 zł

slogan kwiaciarni różany zakątek

Kwiaty z Różanego Zakątka to gwarancja świeżości, jakości i zadowolenia. Oferujemy szeroki wybór kwiatów i roślin, które są starannie dobrane i aranżowane przez naszych doświadczonych florystów.

Gwarancje:

 • Zadowolenie klienta: Gwarantujemy, że nasze kwiaty przyniosą radość i uśmiech. Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii naszych klientów, które są dowodem na nasze zaangażowanie i wysoką jakość usług.

 • Elastyczność zamówienia: Umożliwiamy zmiany w składzie bukietu, adresie dostawy, treści życzeń lub dacie doręczenia. Jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich potrzeb.

 • Anulowanie zamówienia: Możliwość anulowania zamówienia bez dodatkowych opłat, pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane.

 • Świeżość i jakość: Gwarantujemy świeżość i jakość naszych kwiatów. Jeśli z jakiegoś powodu nasze kwiaty nie spełniają Twoich oczekiwań, jesteśmy gotowi rozpatrzyć Twoje zastrzeżenia i zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

   
 • Wsparcie dla klientów: Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące naszych usług i produktów.

ZOBACZ JE WSZYSTKIE

Płatność BLIK

Płatność BLIK

Płatność BLIK realizowana przez"paynow" Integrator płatności obsługiwany przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025237, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 526-021-50-88.

Płatność przelewem internetowym

Płatność mbank

Integrator płatności Paynow obsługiwany przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025237, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 526-021-50-88.

Płatność tradycyjny przelew

Przelew tradycyjny

Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki
ul. Tadeusza Kościuszki 94a, 16-400 Suwałki
NIP: 844-237-81-94 REGON: 523040664
tel. +48 507-771 954
Konto firmowe mBank:
Nr konta IBAN: PL27 1140 2004 0000 3402 8279 4160
Kod SWIFT / BIC: BREXPLPWMBK

Przelewy 24

przelewy 24

Przelewy24 to serwis należący do poznańskiej Grupy DialCom24, który od 2011 roku oferuje usługi płatności mobilnych. Jego celem jest usprawnianie i ułatwianie płacenia za towary i usługi kupowane przez internet. Obecnie korzysta z niego ok. 50 000 firm, w tym takie jak Onet, nazwa.pl, Multikino, Leroy Merlin itp.

PayPal

paypal

PayPal akceptuje 25 walut na ponad 200 rynkach, dzięki czemu nic Cię nie ogranicza. Robisz zakupy online w wybranym kraju i walucie

PayPo

zapłać za kwiaty z paypo

Kupując z PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że Ci pasują, bez zamrażania swoich środków.

Aby wybrać płatność PayPo należy wybrać płatności przez Przelewy24, następnie płatność PayPo

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Saszetka, odżywka do...

0,95 zł