• Nowy
Chamedora wytworna | Kwiaty doniczkowe | Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki
  • Chamedora wytworna | Kwiaty doniczkowe | Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki
0

Chamedora wytworna

49,00 zł

Zamów telefonicznie

Chamaedorea elegans, est to krzewinka osiągająca zazwyczaj wysokość do 1,5 metra i charakteryzuje się delikatnymi, zielonymi liśćmi i subtelnymi. Roślina ta pochodzi z Meksyku i jest często uprawiana jako roślina doniczkowa w domach i biurach. Chamaedorea elegans jest łatwa w pielęgnacji i wymaga tylko nieznacznej ilości światła i wilgoci, co czyni ją idealną dla początkujących ogrodników i osób, które chcą mieć piękne rośliny w swoim wnętrzu. Roślina ta jest także znana ze swoich właściwości oczyszczających powietrze i poprawiających jakość snu, co czyni ją doskonałym wyborem do sypialni.

Sprzedawane Kwiaty doniczkowe są w opakowaniu oryginalnym (bez osłonki), osłonkę można kupić przechodząc do kategorii Donice i osłonki

Pośpiesz się! Zostało 1 sztuk
Bilecik (0,70 zł)
0 / 400
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Chamaedorea elegans, inaczej znana jako Chamedora wytworna, to gatunek rośliny należący do rodziny Arekowatych. Jest to krzewinka osiągająca zazwyczaj wysokość do 1,5 metra i charakteryzuje się delikatnymi, zielonymi liśćmi i subtelnymi. Roślina ta pochodzi z Meksyku i jest często uprawiana jako roślina doniczkowa w domach i biurach. Chamaedorea elegans jest łatwa w pielęgnacji i wymaga tylko nieznacznej ilości światła i wilgoci, co czyni ją idealną dla początkujących ogrodników i osób, które chcą mieć piękne rośliny w swoim wnętrzu. Roślina ta jest także znana ze swoich właściwości oczyszczających powietrze i poprawiających jakość snu, co czyni ją doskonałym wyborem do sypialni.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Chamedora wytworna

49,00 zł