Zdrowotny - kwiaciarnia suwałki - Kosze prezentowe
  • Zdrowotny - kwiaciarnia suwałki - Kosze prezentowe
0

Zdrowotny

169,00 zł
Możliwa wysyłka DPD 1-3 dni roboczych

Zamów telefonicznie

"Kosz zdrowotny" to idealny prezent dla tych, którzy cenią sobie zdrowy styl życia. W skład kosza wchodzi szereg produktów, które wspomogą zdrowie i dobre samopoczucie.

Zdjęcie przedstawia wersję: Małą

Bilecik (0,70 zł)
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Rozmiar
Ilość

Pierwszym produktem w koszu jest Biovital zdrowie plus, suplement diety zawierający witaminy i minerały, które wspomogą organizm. Do tego w koszu znajdują się różne rodzaje herbat, które pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu.

Miód to naturalny środek, który wspomaga odporność i poprawia samopoczucie. Kawa to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia z uśmiechem na twarzy, a krakersy to zdrowa przekąska na co dzień. Bombonierka to słodki dodatek, który sprawi radość każdemu.

Ten kosz zdrowotny to prawdziwe bogactwo zdrowych produktów, które z pewnością docenią wszyscy miłośnicy zdrowego stylu życia.

Zdjęcie przedstawia wersję: Małą

997 Przedmioty

Specyficzne kody

MPN
UKP-135

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zdrowotny

169,00 zł

Zamów telefonicznie