Flower Box ze storczykiem, kwiaciarnia suwałki
  • Flower Box ze storczykiem, kwiaciarnia suwałki
0

Flower Box ze storczykiem

145,00 zł

Zamów telefonicznie

Flower Box ze storczykiem to wyjątkowy i elegancki prezent dla każdej osoby, która ceni sobie piękno kwiatów. Storczyki to kwiaty, które kojarzą się z egzotyką i luksusem, a Flower Box to piękna i oryginalna aranżacja, która podkreśla ich wyjątkowy charakter.

Zdjęcie przedstawia wersję: małą

Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Bilecik (0,70 zł)
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Zamów w ciągu 03h 54m 07s Dostarczymy dziś
Rozmiar
Ilość

Flower Box ze storczykiem to wyjątkowy i elegancki prezent dla każdej osoby, która ceni sobie piękno kwiatów. Storczyki to kwiaty, które kojarzą się z egzotyką i luksusem, a Flower Box to piękna i oryginalna aranżacja, która podkreśla ich wyjątkowy charakter.

Storczyki to kwiaty, które są symbolem piękna i elegancji. Mają delikatne i kształtne kwiatostany, które pięknie wyglądają w każdej aranżacji kwiatowej. Flower Box ze storczykiem to nie tylko piękna dekoracja, ale również symbol dobrego gustu i stylu.

Flower Box to elegancki sposób na przekazanie wyjątkowych życzeń. Kwiatowa kompozycja została ułożona w taki sposób, aby podkreślić naturalny urok storczyka. Flower Box ze storczykiem to idealny prezent na urodziny, imieniny czy Dzień Matki, którym można wyrazić swoje uczucia i podziękować bliskiej osobie za to, że jest w naszym życiu.

Flower Box ze storczykiem to także doskonały wybór na prezent biznesowy. Jeśli chcesz podziękować współpracownikom, klientom lub partnerom biznesowym, to Flower Box to idealna propozycja. Kwiatowa aranżacja z storczykiem to symbol luksusu i elegancji, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego odbiorcę.

998 Przedmioty

Opis

Rozdaj kompozycji
Flower Box
Mieszane
Dostępność
Cały rok
Kolor
Czerwony
Kwiaty
Róże

Specyficzne kody

MPN
FB-319

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Flower Box ze storczykiem

145,00 zł

Zamów telefonicznie