Flower Box na każdą okazję, kwiaciarnia suwałki
  • Flower Box na każdą okazję, kwiaciarnia suwałki
0

Flower Box na każdą okazję

89,00 zł

Zamów telefonicznie

Flower Box na każdą okazję to piękny i kolorowy flower box, który zachwyci każdego, kto otrzyma go w prezencie. Flower box składa się z kwiatów o różnej strukturze i kolorze, w kolorystyce pomarańczowej, które w połączeniu ze sobą tworzą harmonijną całość. W skład flower boxa wchodzą róże, tulipany oraz goździki.

Zdjęcie przedstawia wersję: małą

Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Bilecik (0,70 zł)
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Zamów w ciągu 04h 22m 49s Dostarczymy dziś
Rozmiar
Ilość

Flower Box na każdą okazję to piękny i kolorowy flower box, który zachwyci każdego, kto otrzyma go w prezencie. Flower box składa się z kwiatów o różnej strukturze i kolorze, w kolorystyce pomarańczowej, które w połączeniu ze sobą tworzą harmonijną całość. W skład flower boxa wchodzą róże, tulipany oraz goździki.

Róże to kwiaty, które kojarzą się z miłością i romantyzmem, a tulipany to symbole urody i elegancji. Goździki natomiast to kwiaty, które symbolizują wytrwałość i stałość.

Kolorystyka pomarańczowa to doskonały wybór na każdą okazję. Jest to kolor, który symbolizuje optymizm, radość, energię i przyjaźń. Kwiaty w pomarańczowych odcieniach są doskonałym wyborem na urodziny, imieniny, rocznicę, a także na Dzień Matki czy Dzień Babci.

Flower Box na każdą okazję został starannie zaprojektowany, aby podkreślić piękno i naturalność kwiatów oraz stworzyć kwiatowy przekaz, którym można wyrazić swoje uczucia. Jest to idealny prezent dla każdego, kto ceni sobie piękno kwiatów i chce sprawić bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę.

1000 Przedmioty

Opis

Rozdaj kompozycji
Flower Box
Mieszane
Dostępność
Cały rok
Kolor
Pomarańczowy
Kwiaty
Gerbery
Goździki
Róże

Specyficzne kody

MPN
FB-317

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Flower Box na każdą okazję

89,00 zł

Zamów telefonicznie