Flower Box Kwiatowa przyjemność, kwiaciarnia suwałki
  • Flower Box Kwiatowa przyjemność, kwiaciarnia suwałki
  • flower box kwiatowa przyjemność, kwiaciarnia suwałki
0

Flower Box Kwiatowa przyjemność

105,00 zł

Zamów telefonicznie

Kwiatowa przyjemność to wspaniały flower box, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto otrzyma go w prezencie. Składa się on z różnorodnych kwiatów, takich jak eustoma, róże, goździki oraz gerbery. Kolorowe i pachnące kwiaty w połączeniu tworzą kompozycję, która emanuje energią, radością i miłością.

Zdjęcie przedstawia wersję: średnią

Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Bilecik (0,70 zł)
Dodatki do kwiatów
Godzina dostawy
Data dostawy
Razem dodatki: 0
Zamów w ciągu 04h 04m 58s Dostarczymy dziś
Rozmiar
Ilość

Kwiatowa przyjemność to wspaniały flower box, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto otrzyma go w prezencie. Składa się on z różnorodnych kwiatów, takich jak eustoma, róże, goździki oraz gerbery. Kolorowe i pachnące kwiaty w połączeniu tworzą kompozycję, która emanuje energią, radością i miłością.

Eustoma, znana również jako lisianthus, to piękny kwiat o delikatnych płatkach, który symbolizuje urodę i długowieczność. Róże to klasyczne kwiaty, które kojarzą się z romantyzmem i miłością. Goździki natomiast to symbole wytrwałości i stałości, a gerbery - radości i wdzięku.

Dodatkowo, Flower Box Kwiatowa przyjemność został ozdobiony trawą pampasową, która podkreśla piękno i naturalność kwiatów oraz dodaje całości elegancji i stylu. Trawa pampasowa to popularny trend w florystyce, który w ostatnim czasie zyskał na popularności. Jest to roślina, która charakteryzuje się delikatnymi, puszystymi piórami w kolorze kości słoniowej.

Flower Box Kwiatowa przyjemność to doskonały prezent na każdą okazję - urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Babci, a także na Walentynki czy rocznicę ślubu. Jest to kwiatowy przekaz, którym można wyrazić swoje uczucia, złożyć gratulacje lub po prostu sprawić przyjemność bliskiej osobie.

1000 Przedmioty

Opis

Rozdaj kompozycji
Flower Box
Mieszane
Dostępność
Cały rok
Kolor
Różowy
Kwiaty
Gerbery
Goździki
Róże

Specyficzne kody

MPN
FB-316

Zakupy bez ryzyka

To pewne! Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie zamówienia. Oferujemy produkty pierwszej jakości i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty z oferty Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w naszej kwiaciarni internetowej jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Jeśli prezenty z naszej oferty nie spełnią Twoich oczekiwań - mogą zostać zwrócone. Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje 100% zwrot kosztów w przypadku braku satysfakcji klienta z wykonanej usługi. Warunki zwrotu zostały dokładnie określone w regulaminie. Zlecenie w naszej firmie uważamy za wykonane dopiero w chwili, gdy klient jest zadowolony z usługi!

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas sprawą najważniejszą. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Kontakt z nami

opcjonalne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Flower Box Kwiatowa...

105,00 zł

Zamów telefonicznie