Pomysły gotowych życzeń na bilecik od kwiatów

visibility11038 Wyświetleń person Utworzony przez: Różany Zakątek list Kategorie: Gotowe teksty życzeń

Masz wybrany swój idealny bukiet kwiatów, które zamawiasz online. Jesteś podekscytowany, aby go wysłać. Co napisać na bileciku od kwiatów? Chcesz przekazać właściwą treść, ale nic nie przychodzi Tobie do głowy? Spokojnie, nie zostawiaj pustego bilecika od kwiatów. Kartka z życzeniami dołączona do bukietu pozwala tej specjalnej osobie zrozumieć i wzmocnić przekaz, który chcesz nadać wysyłając kwiaty. Zobacz gotowe treści życzeń, podzielone wygodnie na okazje. Czytaj dalej, aby wybrać właściwe życzenia.

Wszystko już wybrałeś – bukiet, cena, dodatki, termin dostawy … pozostało jedno puste pole „Treść życzeń na bileciku”. Słyszysz? Czyżby chór świerszczy w twojej głowie szukał pomysłu? Właściwie dlaczego to takie trudne? Wszystko, co musisz zrobić, to napisać to, na czym tobie zależy najbardziej, aby odbiorca za pomocą kilku słów zrozumiał Twój przekaz. Wciąż świerszcze? Z westchnieniem wpisujesz coś ogólnikowego – „To wystarczy”, myślisz. Nie utknij w rutynie wiadomości do kartek z kwiatami! To, co napiszesz na kartce dołączonej do kwiatów jest równie ważne jak same kwiaty.

Czytaj dalej, aby znaleźć idealne życzenia, które napiszesz na bileciku.

Zobacz inne życzenia:

Gotowe życzenia na dzień sekretarki

życznie na bileciku na dzień sekretarki

Jeśli twoje biuro ma asystenta administracyjnego, sam wiesz, jak wiele robią! Bez asystentów administracyjnych trybiki Twojej firmy nie obracałyby się. Twój asystent administracyjny jest tym, który rezerwuje spotkania lub terminy i zajmuje się szczegółami, o których nikt inny nie wie. W wielu firmach osoby zajmujące się codziennymi obowiązkami są często pomijane. Jako pracodawca lub przełożony możesz to zmienić! Znaczący, dobrze przemyślany prezent pomoże pracownikom biurowym poczuć się docenionymi. Jaki jest lepszy sposób na przekazanie wdzięczności niż bukiet kwiatów?

Zamówienie kwiatów online dla asystenta administracyjnego to doskonały sposób na spersonalizowanie profesjonalnego prezentu. Wygląd twarzy pracownika po otrzymaniu przesyłki-niespodzianki sprawi, że całe biuro będzie emanowało pozytywną energią. Publiczne przejawy uznania są doskonałym budulcem morale dla każdego! Pamiętaj o wszelkich alergiach i wrażliwościach zapachowych, jakie może mieć Twój ceniony pracownik. Oto lista pięknych kwiatów, które nie podrażnią nosów osób wrażliwych na zapachy: Gilia szkarłatna, słonecznik, hibiskus, dalia.

Zobacz także: jaki jest Twój kwiat na rodzin i co mówi o Tobie?

Co napisać?

Wybrałeś już bukiet, który wyślesz w ramach dnia sekretarki, sprawdź co napisać na bileciku. Znaczenie kwiatowych życzeń nie powinno być pomijane. Wiadomości, wierszyki czy życzenia na bileciku mówią tak dużo jak same kwiaty. Twój asystent administracyjny chce czuć się jak równy. Niech wiedzą, że są cenioną częścią Twojej społeczności biurowej. Rozważ jedną z następujących wiadomości, aby pokazać swoje uznanie dla asystenta administracyjnego.

 • Dziękujemy za to, że codziennie dbacie, aby nasze biuro działało!
 • Doceniamy Twoją ciężką pracę i poświęcenie.
 • Bez Ciebie nie moglibyśmy nic zrobić.
 • Dzięki wam nasze biuro działa.
 • Kto jest niesamowity? Ty jesteś niesamowita!
 • Dzięki za bycie motorem naszej biurowej maszyny!
 • Nie mówimy tego zbyt często, ale naprawdę doceniamy wszystko, co robisz.
  Bez ciebie to biuro byłoby stracone.
 • To dzięki tobie wszystko się tu udaje!
 • Doceniamy wszystko, co robisz, aby pomóc nam wykonywać naszą pracę każdego dnia!

  Gotowe życzenia na rocznicę

  życzenia na bileciku od kwiatów na rocznicę

  W związku z tym, że rok do roku przypadają rocznice, to jest to doskonały powód, aby wysłać ukochanej osobie idealny, romantyczny bukiet kwiatów. Zamówienie kwiatów online z dostawą jest wspaniałym gestem niespodzianką, który sprawi wrażenie, że naprawdę Ci na niej zależy. Rozważ wysłanie tradycyjnych czerwonych róż lub bukietu kwiatów podobnych do tych, które były na Twoim ślubie. Wysyłanie pięknych goździków i romantyczne życzenia na bileciku o treści „kocham cię”, nie uszczuplą nadto twojego budżetu. Romantyczne bileciki do kwiatów są maleńkie ale tak wiele mówią! Pamiętaj o tym, jak wyrażasz swoje uczucia, ponieważ komunikacja jest kluczem do każdego trwałego związku.

  Zobacz także: jaki jest Twój kwiatowy znak zodiaku?

  Co napisać?

  Twoja wiadomość powinna również pasować do tonu twojego związku. Czy masz przyjazny komediowy banter? Twoja wiadomość też powinna być szalona. Może jesteś bardziej poważny w tym, jak wyrażasz swoją miłość. Napisz poważną i znaczącą wiadomość ze swoim prezentem w postaci dostawy kwiatów.

  Sprawdź niektóre z tych romantycznych proponowanych życzeń na bilecik od kwiatów.

  • Spotkajmy się dziś na kolacji. PS Kocham Cię.
  • Oto kwiat na każdy następny rok, moja droga.
  • Nie ma nikogo innego, z kim wolałbym być niż z Tobą.
  • Razem jesteśmy nie do zatrzymania. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
  • Nie jestem pewien, dlaczego wciąż jesteś ze mną, ale niech ta dobra rzecz trwa.
  • Dzięki za bycie moim wszystkim. Wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy.
  • Kocham cię bardziej niż pierogi. Wiesz, jak bardzo kocham pierogi.
  • To zawsze byłaś ty. To zawsze będziesz ty. Kocham cię. Wszystkiego najlepszego.
  • Dobrze nam się układało przez ostatnie 15 lat. Trzymajmy tak dalej!
  • Pamiętasz, jak z okazji rocznicy kupiłem ci kwiaty? Ja też! Kocham cię!

   Gotowe życzenia na przeprosiny

   życzenia na przeprosiny

   Aranżacje kwiatowe to klasyczne powiedzenie „przepraszam”. Od lat mężowie prezentują bukiet jako bilet wstępu do domu w ramach przeprosin. Czerwone róże, lilie i tulipany to wspaniałe kwiaty na przeprosiny dla Twojej kobiety. Chociaż zazwyczaj myślimy o mężczyznach przepraszających swoje żony kwiatami (bo to świetny pomysł), nie zawsze musi tak być. Kobiety mogą wykonać gest przeprosin używając również kompozycji kwiatowych w stosunku do mężczyzn.

   Jaki jest lepszy sposób na zaskoczenie go niż męski (tak, one istnieją!) bukiet. Jeśli zamówisz online na www.rzkwiaty.pl, możesz zostać połączona z lokalnym profesjonalistą, który może dostarczyć tę idealną męską aranżację wraz z ciekawymi dodatkami. Włączenie storczyków do gestu przeprosin Twojego mężczyzny to zawsze świetny pomysł. Storczyki symbolizują męskość i siłę. Są one również droższe niż goździki czy stokrotki. Inwestując trochę więcej pieniędzy na dobrze przemyślaną kompozycję kwiatową w ramach przeprosin, wyślesz prawdziwą wiadomość „przepraszam”. Nie zapomnij o swoich przyjaciółkach! W związku z tym, że nie jest to jedyny sposób, aby zakopać topór wojenny po tej brzydkiej kłótni, możesz zamówić kwiaty online dla swojej przyjaciółki. Żółte róże symbolizują przyjaźń i są zawsze świetnym sposobem na powiedzenie przepraszam tym, którzy są w Twojej strefie przyjaciół. Twoje przeprosiny przejdą długą drogę z odpowiednim bukietem i właściwą wiadomością. Sprawdź niektóre z tych wiadomości, które możesz dołączyć jako treść życzeń do bilecika w ramach przeprosin.

   Przeczytaj także: ile zarabia florysta?

   Co napisać?

   • Zawaliłem sprawę. Czy możemy się pogodzić?
   • Myliłem się. Przepraszam. Kocham cię.
   • Przepraszam, proszę, wybacz mi.
   • Proszę, wybacz mi to, co zrobiłem. To się już nie powtórzy.
   • Przepraszam. Kocham cię.
   • Jesteś najlepsza, a ja potraktowałem cię jak najgorszą. Proszę, wybacz mi.
   • Wczorajszy dzień był okropny. Zacznijmy od nowa. Zacznę od tego, że przepraszam.
   • Zasługujesz na dużo więcej niż kwiaty. Przepraszam za to, co zrobiłem.
   • Cenię naszą przyjaźń i przepraszam. Proszę, wybacz mi.
   • Nasza kłótnia pozostawiła dziurę w moim sercu. Proszę, nie pozwól, by to nas rozdzieliło. Przepraszam.

    Gotowe życzenia na urodziny

    życzenia na urodziny

    Urodziny to doskonały moment, aby zaskoczyć kogoś dostawą kwiatów online! Masz przyjaciela, który mieszka daleko? Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki skontaktuje Cię bezpośrednio z lokalną kwiaciarnią, aby znaleźć i dostarczyć idealną aranżację. Kwiaty urodzinowe to zabawny i wyjątkowy sposób na pokazanie komuś, że cieszysz się z jego urodzin! Czy wiesz, że każdy miesiąc urodzenia ma swój kwiat, który go reprezentuje? Nie możesz się pomylić z motywem kwiatowym, który będzie pasował do miesiąca urodzenia Twojego przyjaciela lub ukochanej osoby! Jeśli aranżacja kwiatowa będzie nieodpowiednia bazując na kwiatach miesiąca, rozważ ulubiony kolor solenizanta. Czy istnieją kwiaty, które pasują do ich osobowości? Włącz je do bukietu urodzinowego.

    Przeczytaj także: jak zrobić bukiet w 5 prostych krokach?

    Co napisać?

    Życzenia urodzinowe powinny być serdeczne i proste! Nikt nie lubi ściany słów na swojej urodzinowej kartce z kwiatami. Bądź zwięzły i optymistyczny z wiadomościami na bileciku z okazji urodzin. Sprawdź niektóre z gotowych życzeń, które możesz wykorzystać do karteczki dołączonej do kwiatów.

    • Powąchaj kwiaty i pomyśl życzenie! Wysyłanie świec jest niebezpieczne. Pytałem.
    • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ciesz się wszystkim, co lubisz w swoim wyjątkowym dniu!
    • Tak się cieszę, że się urodziłeś! Świętujmy!
    • Wszystkiego najlepszego dla jedynej i wspaniałej Ciebie!
    • Urodzinowe kwiaty są lepsze niż tort. Nie musisz się nimi dzielić ze współpracownikami. Wszystkiego najlepszego!
    • Wszystkiego najlepszego! Miłego dnia!
    • Wszystkiego najlepszego, dzięki za to, że jesteś!
    • Dzięki za to, że się urodziłeś. Potrzebujemy pretekstu, żeby się dziś napić!
    • Piękne kwiaty dla uroczej solenizantki/ solenizanta. Wszystkiego najlepszego!
    • Życzę Ci zdrowia, szczęścia i hiacyntów! Wszystkiego najlepszego!
    • Dziś są Twoje urodziny!

     Gotowe życzenia dla kolegi lub koleżanki z pracy

     życzenia dla kolegi i koleżanki

     Docenienie w pracy współpracownika biznesowego to świetny sposób na podtrzymanie biurowych relacji. Wraz ze wzrostem liczby osób pracujących w domu, kontakty biurowe są ważniejsze niż kiedykolwiek. Wysyłanie kwiatów z okazji dobrze zakończonego projektu lub korporacyjnych wiadomości w formie kartki „dzięki za pomoc” do swojego zespołu przechodzi długą drogę. Na pewno chcesz zachować profesjonalizm. Wysyłanie profesjonalnie sformułowanych wiadomości w bileciku kwiatowym sprawi, że Twoi współpracownicy otrzymają właściwą wiadomość, którą chcesz im przekazać. Cynie i hortensje są świetnymi kwiatami „neutralnej wiadomości”. Kwiaty te są zazwyczaj pozbawione silnego wyrazu miłości lub pasji. Są one również dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu można wybrać najlepszy dla ich odbiorcy! Rośliny hibiskusa mogą wysłać wiadomość „carpe diem”. Jeśli zachęcasz kogoś w pracy, rozważ dodanie hibiskusa do bukietu. Czasami rośliny na biurko są świetnym prezentem dla kolegi lub koleżanki z pracy. Rozważ trio sukulentów lub coś, co nie zajmie dużo miejsca. Rośliny na biurko dodają przyjemnej estetyki do dnia pracy.

     Może Ciebie interesować: rośliny trujące dla psa i kota

     Co napisać?

     Kiedy wyrażasz wdzięczność, gratulacje lub zachęcasz współpracownika do pracy, ważne jest, aby wiadomość była właściwa. Chcesz, aby współpracownik wiedział, że mu kibicujesz i doceniasz go, zachowując jednocześnie profesjonalny ton. Relacje biznesowe pozostają silne dzięki prezentom i odpowiednim wiadomościom na bileciku od kwiatów. Oto kilka sugestii dotyczących wiadomości dla współpracowników biznesowych lub korporacyjnych, które wykorzystasz jako życzenia:

     • Wspaniale jest z Tobą pracować!!!
     • Dziękujemy za współtworzenie naszego zespołu.
     • Sukces jest niemożliwy bez Ciebie.
     • To był trudny projekt, dzięki za przejście dodatkowej drogi z nim.
     • Firma chciałaby wyrazić nasze uznanie dla Twojego działu. Dziękujemy za całą ciężką pracę, którą wykonujecie każdego dnia.
     • Sprawiasz, że każdy dzień w naszym biurze jest dobry.
     • Żadna maska nie powstrzyma waszego pozytywnego nastawienia. Kontynuujcie dobrą pracę.
     • Nawet z domu, Twój zespół sprawia, że to wszystko się dzieje. Wielkie dzięki.
     • Oto przesyłka dla tego, który dostarcza wszystkie produkty. Świetna robota!
     • Za naszego pracownika nr 1! To przyjemność pracować z Tobą każdego dnia.

      Gotowe życzenia z okazji świąt

      gotowe życzenia na święta

      To najwspanialszy czas w roku! Dla jednej osoby Boże Narodzenie może być przede wszystkim prezentami i zakupami. Podczas gdy inna osoba może przywiązywać duchowe znaczenie do tego święta.

      Co obejmuje tradycje Bożonarodzeniowe?
      Boże Narodzenie to chrześcijańskie święto upamiętniające narodziny Jezusa. Jak mówi Łukasz, rozdział Biblii z Nowego Testamentu, Jezus urodził się z młodej dziewicy, Marii i jej nowemu mężowi, Józefowi. Maria i Józef wyjechali ze swojego domu w mieście Betlejem, aby zostać policzonymi podczas spisu ludności. Nie było tam żadnych pomieszczeń, w których mogliby się zatrzymać, więc dziecko – Jezus, dzieciątko urodziło się w żłobie w stajni lub stodole. Pasterze podróżowali, aby zobaczyć Jezusa po tym, jak aniołowie powiedzieli im o jego narodzinach. Mędrcy również przybyli, aby przynieść dary dla Jezusa. Chrześcijanie obchodzą Boże Narodzenie jako czas, kiedy nadzieja wkroczyła w świat ciemności, a pokój nastał w czasie niepokoju.

      Świeckie święta
      Nie każdy przestrzega religijnych początków Bożego Narodzenia. Dla wielu jest to czas prezentów, rodziny i spotkań. Niezależnie od tego, jak je obchodzisz, Boże Narodzenie to doskonały czas, aby rozprowadzić trochę radości! To także świetny pomysł, aby urozmaicić swoje zamówienie na dostawę online. Dlaczego miałbyś ograniczać się tylko do kwiatów i zieleni? Rozważ wysłanie kosza owoców, aby zrównoważyć wszystkie te świąteczne ciasteczka! Twoi bliscy będą cieszyć się pyszną i pożywną zawartością. Po zakończeniu konsumpcji będą mieli nowy kosz, który będą mogli zachować i ponownie wykorzystać.

      Jeśli ktoś wyjątkowo lubi słodycze, wyślij kosz czekoladowy. Kto mógłby się oprzeć dekadenckiemu asortymentowi czekoladowych smakołyków?

      Jeśli chcesz wysłać bukiet kwiatów, rozważ czerwień i biel z zielonymi akcentami. Aby dodać odrobinę nowoczesności, dodaj eukaliptus w eleganckim wazonie. Żółte storczyki również świetnie nadają się do nowoczesnych aranżacji świątecznych.

      Przeczytaj także: 9 różnych kwiatów, które oznaczają miłość

      Co napisać?

      Wesołych świąt wydaje się być naturalnym przesłaniem na Boże Narodzenie. Podczas gdy dobre wiadomości są wspaniałe, Boże Narodzenie może być trudnym czasem dla niektórych. Podczas wysyłania wiadomości świątecznej, pomyśl o wydarzeniach odbiorcy w roku. Jeśli radosna wiadomość nie jest odpowiednia, pomyśl o osobistym pozdrowieniu, które najlepiej pasuje. Jeśli szukasz czegoś lekkiego, spróbuj dowcipnej wiadomości, która zamieścisz na bileciku od kwiatów. Oto kilka pomysłów na następną świąteczną wiadomość do kartki życzeń z kwiatami. Dzielenie się miłością i radością z Bożego Narodzenia za pomocą kwiatowych aranżacji i życzeń na bileciku do kwiatów to świetny sposób na rozprzestrzenienie radości wśród tych, którzy są daleko.

      • Szczęśliwego Bożego Narodzenia dla Ciebie i Twojej rodziny.
      • Wesołych świąt, radosnego domu, szczęśliwej rodziny, błogosławieństwa dla każdego.
      • Wesołych Świąt wszystkim i dobrej nocy.
      • Oto kosz owoców, bo przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom jeść ciasta owocowego.
      • Życzę wam pokoju, radości i miłości w te Święta i zawsze.
      • Jest Boże Narodzenie. Kalorie się nie liczą. Ciesz się czekoladą.
      • Najlepszym sposobem na szerzenie świątecznej radości jest śpiewanie głośno, aby wszyscy słyszeli. -Nie umiem śpiewać, więc zamiast tego wysłałem kwiaty.
      • A anioł rzekł do nich: Nie bójcie się, bo oto przynoszę wam dobrą nowinę o wielkiej radości, która będzie udziałem wszystkich ludzi. Paweł 2:10
      • Spotkaj się ze mną pod jemiołą.
      • Chciałbym, żebyśmy mogli spędzić te święta razem. Myślimy o Tobie w tym roku!

       Gotowe życzenia gratulacyjne - życz szczęścia

       życzenia gratulacyjne z okazji awansu

       Nic nie mówi lepiej: „Brawo!” jak piękny bukiet kwiatów z dołączoną znaczącą wiadomością. Niezależnie od tego, czy jest to ważna rozmowa o pracę, czy osiągnięty cel osobisty, nie możesz się pomylić z dostawą kwiatów online. Jakie rodzaje kwiatów nadają się do złożenia gratulacji? Wrzos symbolizuje szczęście i ochronę. Irysy często oznaczają nadzieję i podziw. Różowe tulipany oznaczają pewność siebie i szczęście. Szukasz czegoś wyjątkowego? Spróbuj eukaliptusa! Jeśli nie jesteś pewien co dokładnie wysłać z życzeniami na bileciku i kwiatach zaręczynowych lub ślubnych. Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki chętnie doradzi tobie przy każdej okazji.

       Może Ciebie interesować: storczyki - pochodzenie, znaczenie i symbolika

       Co napisać?

       Wysyłając wiadomość z gratulacjami lub gdy życzysz komuś powodzenia ważne jest, aby uczynić rzeczy osobistymi. Jeśli bukiet, który wysłałeś ma specjalne znaczenie, wyjaśnij to w bileciku. Czasami trudno jest przekazać wszystko, co chcesz powiedzieć w kilku krótkich słowach. Utrzymanie zwięzłych zwrotów zapobiegnie ściany słów w rozmiarze czcionki, która wymaga lupy do odczytania! Oto kilka pomysłów na gratulacje / powodzenia w bileciku do kwiatów.

       • Wiedziałem, że dasz radę! Brawo!
       • Jesteśmy z ciebie dumni i ty też powinieneś być!
       • Irysy symbolizują odwagę i podziw. Podziwiam Twoją odwagę i wierzę w Ciebie! Powodzenia, przyjacielu!
       • Krok 1 – powąchaj kwiaty. Krok 2 – zmiażdż ich na rozmowie kwalifikacyjnej.
       • Cała twoja ciężka praca się opłaciła! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!
        Powodzenia, Agata!
       • Pamiętaj o siusianiu(tylko) przed wielkim występem! Złam nogę!
       • Energia i wytrwałość podbijają wszystko – Benjamin Franklin. Ty masz jedno i drugie. Idź podbijać wielkie rzeczy!
       • Jesteś najlepszy w byciu najlepszym. Gratulacje z powodu dobrze wykonanej pracy
       • Gratulacje!!! Zasługujesz na bukiet kwiatów i złoty medal!

        Gotowe życzenia wielkanocne

        życzenia wielkanocne

        Wielkanoc to świetny czas na wysyłanie kwiatów! Wiosna sprawia, że wszyscy chcą cieszyć się zapachem nowych początków!

        Co to jest Wielkanoc? Dla chrześcijan Wielkanoc wiąże się z wielkimi emocjami; zmartwychwstaniem Jezusa. Z tego powodu Wielkanoc jest często uważana za najważniejsze święto chrześcijańskie. Kilka ksiąg biblijnych wyjaśnia scenę, w której Maria zbliża się do pustego grobu. Anioł spotyka ją tam i mówi jej, że Jezus nie jest martwy w grobie, jak wszyscy wierzyli. Jezus powstał z martwych!

        Jaki bukiet wysłać: Wielkanoc ma nawet swój własny kwiat: lilię wielkanocną. Lilie wielkanocne (lub lilie trąbkowe) są jasne i pachnące! Symbolizują czystość Jezusa Chrystusa, a czasem także czystość Maryi. Nie jesteś religijny? Wielkanoc nadal budzi emocje i daje nowe początki! Rozważ kolorową, pastelową aranżację, która będzie reprezentować wiosnę.

        Zobacz także: mieczyki - znaczenie, pochodzenie i symbolika

        Co napisać?

        Wielkanoc to święto nowego życia! Twoja wiadomość na kartce wielkanocnej powinna być ekscytująca i zachęcająca. Nie zapomnij zawrzeć w niej uroczego bilecika z odniesieniami do Zajączka Wielkanocnego! Sprawdź niektóre z tych sugestii dla życzeń wielkanocnych do bilecika. Kwiaty wielkanocne to świetny sposób na wprowadzenie piękna wiosny i świętowanie nowego życia.

        • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych. On zmartwychwstał.
        • Alleluja! On zmartwychwstał, naprawdę!
        • Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy dla moich ulubionych małych króliczków.
        • Niech emocje związane z nowym życiem przyniosą wam szczęście w te Święta.
        • Co powiecie na koszyk wielkanocny?
        • Nie ma go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział. Chodźcie, zobaczcie miejsce, gdzie Pan leżał. Mateusz 28:6
        • Świeże kwiaty, zielona trawa, wiosenne słońce. Radosnych Świąt Wielkanocnych.
        • Alleluja, Chrystus zmartwychwstał.
        • Króliczek wielkanocny odwiedził króliczka. Wesołych świąt wielkanocnych!

         Gotowe życzenia na dzień ojca

         życzenia na dzień ojca

         Wysyłanie kwiatów może nie wydawać się dobrym pomysłem dla taty w jego dniu, ale to świetny pomysł! Mężczyźni też lubią kwiaty! Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki dostarczy prezent w Twoim imieniu na Dzień Ojca. Co za niespodzianka, gdy tata zorientuje się, że dostał ulubione kwiaty w jego ulubionych kolorach! Wierzcie lub nie, ale męskie kwiaty istnieją. Strąki lotosu tworzą piękny wygląd, nie będąc przy tym zbyt falistymi. Heliconia, lub pazury homara, zapewniają unikalne zainteresowanie do każdej męskiej aranżacji kwiatowej (wyglądają bosko). Imbir będzie atrakcyjnym akcentem kolorystycznym dla każdej zieleni. Rozważ połączenie imbiru z aloesem, aby stworzyć bukiet, który spodoba się tacie. Spokojne aranżacje z trawy będą idealnym akcentem do biura lub gabinetu.

         Sprawdź także: przepis na piękne kwiaty cały rok

         Co napisać?

         Jak możesz powiedzieć tacie, że bardzo go cenisz? Bukiet kwiatów na Dzień Ojca nie jest kompletny bez szczerego wyznania na bileciku od kwiatów. Nie zapomnij o żartach o tacie! Serdeczne lub humorystyczne, tata zasługuje na wspaniałą kartkę. Przyjrzyj się niektórym treściom życzeń z kartek kwiatowych na Dzień Ojca.

         • Hej tato, dzięki za to, że zawsze mi pomagasz!
         • Jesteś najlepszym tatą, jakiego dziecko może mieć. Dzięki że jesteś!
         • Tato, dzięki za wszystkie rady, piwo i rady o piwie.
         • Dla najlepszego taty na świecie, od najlepszego dzieciaka na świecie. Świetna robota tato!
         • Tato, kiedy opowiadasz dowcipy, przewracam oczami, więc zamiast krawatów wysyłam kwiaty.
         • Tato, zawsze będziesz mężczyzną nr 1 w moim życiu. Kocham cię.
         • Kto ma dwa kciuki i jest wspaniałym tatą? Ten facet!!!
         • Nieważne ile mam lat, zawsze będę dziewczynką tatusia.
         • Tato, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. Mogę pożyczyć twoje klucze?
         • Cześć tato, dzięki za to, że zawsze dawałeś mi drugą szansę. I za to, że nie śledzisz moich drugich szans. Kocham cię!

          Gotowe życzenia na czas powrotu do zdrowia

          życzenia zdrowia

          Trudno jest patrzeć, jak ukochana osoba przechodzi przez chorobę lub uraz. Łatwo jest czuć się bezradnym i zastanawiać się, co można zrobić, aby poprawić sytuację. Chociaż możesz nie wiedzieć dokładnie, co zrobić, zrób coś! Czasami odległość lub ograniczenia nie pozwalają Ci pomóc osobiście. Zamówienie kwiatów online z dostawą to doskonały sposób, aby dać znać swoim bliskim, że się o nich troszczysz. Jeśli Twój przyjaciel lub członek rodziny jest hospitalizowany, zapytaj czy szpital ma jakieś ograniczenia dotyczące dostaw kwiatów. Czasami leki i zabiegi powodują nadwrażliwość na zapachy. W takim przypadku tulipany, anemony, maki, kalie i amarylisy to kwiaty o niskim lub zerowym poziomie zapachu. Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki dostarczy kwiaty w Twoim imieniu.

          Co napisać?

          Bilecik z życzeniami zdrowia mogą być zdradliwe. Chociaż nie chcesz powiedzieć niewłaściwej rzeczy, powinieneś zdecydowanie coś powiedzieć. Dobrym pomysłem może być wysłanie kwiatów i dołączenie wiadomości „Mogę pomóc” do kartki z kwiatami. Jeśli odbiorca twojej aranżacji kwiatowej jest religijny, zawrzyj religijną wiadomość lub werset w swoich życzeniach na bileciku. Niech wiedzą, że wysyłasz dobre wibracje, myśli lub modlitwy o uzdrowienie. Rozważ jedną z tych wiadomości w życzeniach powrotu do zdrowia. Pamiętaj, że powiedzenie czegoś jest lepsze niż nie powiedzenie niczego. Upewnij się, że jesteś pozytywnie nastawiony i skupiasz się na swoim przyjacielu.

          • Modlę się o siłę, gdy będziesz szedł przez tę uzdrawiającą podróż.
          • Kocham cię i jestem tu dla ciebie. Zawsze.
          • Mamy nadzieję, że czujesz się lepiej wkrótce. Wierzymy że będzie dobrze.
          • Pan podtrzymuje go na łożu chorego; w jego chorobie przywraca mu pełne zdrowie. Psalm 41:3 Modlimy się tym wersetem nad Tobą. Wierzymy, że wkrótce poczujesz się lepiej.
          • Wiemy, że Twój ból jest prawdziwy. Potrzebujesz trochę czasu, aby wyzdrowieć.
          • Mamy nadzieję , że te kwiaty kładą uśmiech na twojej twarzy. Myślimy o tobie.
          • Modlę się, aby ze swoich chwalebnych, nieograniczonych zasobów – Bóg, obdarzył cię wewnętrzną siłą przez swojego Ducha. Efezjan 3:16 Modlimy się za Ciebie!
          • Jesteś silna i przejdziesz przez to. Wracaj szybko do zdrowia!
          • Kibicujemy Ci podczas leczenia. Wkrótce poczujesz się lepiej!

           Gotowe życzenia do kart podarunkowych

           życzenia prezent

           Wyobraź sobie, że dostajesz kwiaty, kartę podarunkową i piękną wiadomość! To brzmi jak idealne trio prezentowe, prawda? Oczywiście, Twoja obdarowana osoba pokocha kartę podarunkową. Pomyśl, o ile więcej będzie ona znaczyć z dołączoną do niej serdeczną wiadomością! Dodając do tego idealną aranżację kwiatową, sprawisz, że Twój prezent będzie zawsze pamiętany. Wybierając kwiaty do kart podarunkowych, pomyśl o ulubionym kolorze lub zapachu Twojego odbiorcy. Możesz również włączyć do swojej przesyłki jakiś motyw przewodni. Może to karta podarunkowa do ich ulubionej restauracji. Dopasuj się do stylu restauracji za pomocą wyjątkowej aranżacji kwiatowej.

           Sprawdź także: co to Flower Box?

           Co napisać?

           Niech odbiorca twojego prezentu wie, jak go doceniasz. Nie bądź zbyt poważny, zabawne wiadomości do bilecika kwiatowego są świetne do dołączenia wraz z kartami podarunkowymi! Oto kilka pomysłów na napisanie życzeń na bileciku do kart podarunkowych. Dodanie wiadomości do karty podarunkowej to świetny akcent, który pomoże jej odbiorcy poczuć się kochanym i docenionym.

           • Dziękuję za dar twojej przyjaźni
           • Wiesz, kto jest wspaniały? TY.
           • Oto prezent ode mnie dla ciebie. Wydaj go na coś błyszczącego i nowego!
           • To jest mały dowód mojego wielkiego uznania.
           • Zasługujesz na kwiaty i kartę podarunkową. I milion dolarów, ale na to mnie nie stać ;).
           • Możesz zatrzymać tę kartę podarunkową, o ile wydasz ją na coś frywolnego!
           • Oto coś, co sprawi, że twój dzień będzie jaśniejszy, a twój uśmiech szerszy.
           • Prezent i kwiaty, aby powiedzieć „Mam nadzieję, że masz piękny dzień”.
           • Oto coś specjalnego dla kogoś wyjątkowego.
           • Instrukcja użycia: Krok 1 -Sprawdź jak pachną róże. Krok 2 -Kup coś fajnego dla siebie.

            Gotowe życzenia na zakończenie szkoły

            życzenia z okazji zakończenia szkoły

            Wysłanie kwiatów absolwentowi dodaje piękna ich ważnemu dniu! Kwiaty gratulacyjne to także sposób na świętowanie z nimi, jeśli nie możesz być tam osobiście. Kwiaty na zakończenie studiów to świetna okazja do zabawy z kolorami. Jakie są kolory szkoły absolwenta? Możesz znaleźć goździki, róże i stokrotki w prawie każdym kolorze. Narcyz symbolizuje szczęście i pomyślność. Oczywiste przesłanie dla każdego, kto ma zamiar wyruszyć w świat po ukończeniu szkoły! Złoto, srebro lub akcenty mogą być ukłonem w stronę ich dodatkowego osiągnięcia. Cokolwiek zdecydujesz się wysłać szczęśliwemu absolwentowi, upewnij się, że jest to coś wyjątkowego.

            Co napisać?

            Życzenie absolwentowi dobrze jest ważną częścią twojej dostawy kwiatów. Istnieje wiele sposobów, aby powiedzieć absolwentowi, że jesteś z nich dumny. Rozważ jedną z tych wiadomości na kartce z życzeniami dla absolwentów. Dodanie gratulacji wraz z bukietem kwiatów pozwala Twoim bliskim wiedzieć, że jesteś z nich dumny.

            • Gratulacje dla mojego ulubionego absolwenta.
            • Udało Ci się!!! Brawo.
            • Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co osiągnąłeś. Gratulacje!
            • Przesuwasz ten frędzel z prawej na lewą stronę. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.
            • Uśmiechnij się dzisiaj, przeszedłeś długą drogę.
            • Te wszystkie godziny nauki na pewno się opłaciły. Gratuluję.
            • Ciężko na to pracowałeś. Ciesz się tą chwilą.
            • Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, gdy zamykasz pewien rozdział i zaczynasz nowy.
            • Zdałeś klasę, zdałeś test. Chcemy, żebyś wiedział, że jesteś najlepszy! Gratulacje.
            • Masz mózg w głowie. Masz stopy w butach. Możesz kierować się w dowolnie wybranym kierunku. -Dr. Seuss

             Gotowe życzenia na Dzień Babci i Dziadka

             życzenia na dzień babci i dziadka

             Dziadkowie są niesamowici! Są mentorami, opiekunami dzieci i gawędziarzami. Dlaczego by nie zaskoczyć swoich dziadków kwiatowym prezentem. Chociaż babcia i dziadek bez wątpienia pokochają każdą aranżację, którą im wyślesz, dlaczego nie nadać jej dodatkowego znaczenia? Fioletowe irysy lub storczyki symbolizują mądrość i miłość – to świetny sposób, aby dać znać dziadkom, że ich podziwiasz.

             Co napisać?

             Powiedzenie swoim dziadkom, co do nich czujesz, jest naturalne, ale jak to powiedzieć? Aranżacja kwiatowa z serdeczną wiadomością sprawi, że dzień Twoich dziadków będzie udany! Oto kilka pomysłów na bilecik kwiatowy na Dzień Dziadka i Babci.

             • Jesteście wielcy! Dziękuję za wszystko, czego mnie nauczyliście!
             • Babcie i Dziadkowie to zabytkowe małe chłopczyki i dziewczynki. Kochani i nieocenieni.
             • Przesyłam Irysy (symbol mądrości) dla najmądrzejszych Dziadków na świecie!
             • Dziękuję, że zawsze we mnie wierzycie. Kocham Was!!!
             • Tylko najlepsi rodzice awansują na Dziadków!
             • Dziękuję, że dajesz mi to, co chcę, kiedy mama mówi „nie”.
             • Dziadek. Rzeczownik za całą zabawę i zero dyscypliny.
             • Nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj bez Twojego wsparcia i mądrości.
             • Dziadkowie działają na przytulanie i drzemki. Wnuki pomagają w jednym i drugim!
             • Dziadkowie mają srebrne włosy i złote serca!

              Gotowe życzenia z okazji przeprowadzki

              życzenia z okazji przeprowadzki

              Przeprowadzki są ekscytujące! Niezależnie od tego, czy jest to pierwsze mieszkanie, czy dom na zawsze, chcesz pogratulować swojemu przyjacielowi miłym prezentem, aby ich nowa przestrzeń stała się domem. Rośliny są tradycyjnie dawane jako prezenty do domu ze względu na ich długowieczność. Świąteczne kaktusy kwitną przez cały rok i poprawiają nastrój, gdy dzień jest krótszy! Bluszcz pospolity (Pothos) może stanowić dekorację i poprawić jakość powietrza w domu. Dla czegoś bardziej wyjątkowego, rozważ tę roślinę bromeliadę z piękną donicą. Posiadanie rośliny w kolorze, wysokości i dekoracyjnej donicy sprawi, że Twój przyjaciel będzie miał doskonały element wystroju do swojego nowego miejsca. Jeśli Twój przyjaciel nie jest typem, który utrzymuje roślinę przy życiu, wyślij tradycyjne kwiaty w wazonie. Dla tych, którzy mają bardziej tradycyjny gust, spróbuj róż, goździków lub stokrotek. Jeśli Twój przyjaciel jest bardziej nowoczesny, wyślij sukulenty, paprocie lub storczyki.

              Przeczytaj także: 25 sekretów, których nie zdradzi Ci florysta

              Co napisać?

              Nie możesz wysłać swojemu przyjacielowi kwiatowej dostawy bez serdecznej wiadomości razem z kwiatami. Oto kilka sugestii, jak napisać wiadomość na bileciku do przesyłki kwiatowej z okazji przeprowadzki do nowego domu. Dodanie kwiatowej aranżacji i serdecznej wiadomości pomoże Twojemu przyjacielowi zadomowić się .

              • Witaj w swoim nowym domu.
              • Pomyślcie o wspomnieniach, które tu stworzycie. Jesteśmy podekscytowani.
              • Niech Wasz nowy dom będzie wypełniony śmiechem, wspólnotą i miłością.
              • Przeprowadzka jest stresująca. Poświęć trochę czasu, aby zatrzymać się i powąchać róże. Witamy w domu!
              • Szczęśliwy dom, szczęśliwe serce, szczęśliwe zupełnie nowe miejsce do rozpoczęcia.
              • Niech Twoje nowe życie będzie tak świeże i piękne jak Twój nowy dom.
              • Dom jest tam, gdzie firma cię wysyła. Mam nadzieję, że to pomoże uczynić twój nowy dom domem.
              • Zawieś kapelusz, zdejmij buty. Witaj w domu, przyjacielu.
              • Nie ma miejsca jak w domu. -Dorothy, Czarnoksiężnik z Krainy Oz
              • Dom nie jest domem, dopóki ktoś nie da ci rośliny.

               Gotowe życzenia gdy myślisz o kimś

               życzenia gdy myślisz o kimś

               Czasami po prostu chcesz rozjaśnić komuś dzień! Kwiaty z przyjazną wiadomością mogą sprawić, że dana osoba będzie miała swój dzień, miesiąc, a nawet rok! Jeśli straciłeś kontakt z przyjacielem i chcesz się z nim połączyć, zamówienie kwiatów online z dostawą jest doskonałym sposobem na połączenie. Kto nie kocha dostawać bukietu pachnących kwiatów z piękną wiadomością na bileciku od kwiatów? Wiele osób lubi być doceniane publicznie, ale wstydzi się tego. Wysłanie przyjacielowi lub ukochanej osobie kwiatów z zaskoczenia pokaże współpracownikom lub członkom rodziny, że są doceniani. Jeśli jesteś w związku, wyślij swojej partnerce kwiaty tylko dlatego! Dzięki temu element zaskoczenia pozostanie żywy w waszym związku. Wysłanie bukietu, aby powiedzieć „myślę o tobie” po 3 lub 4 randce mówi, że chcesz się z kimś zobaczyć.

               Co napisać?

               Treść życzeń na bileciku kwiatowym powinna być spersonalizowana do odbiorcy, jest jakiś zabawny żart , który możesz dodać? Może oboje dzielicie miłość do tego samego dziwnego filmu lub programu telewizyjnego. W ten sposób możesz sprawić, że poczta kwiatowa stanie się zabawna. Dodasz piękno do ich dnia. Dlaczego nie dodać trochę humoru? Jeśli żarty się Ciebie nie trzymają, nie martw się. Możesz łatwo sprawić, że czyjś dzień będzie lepszy bez bycia zabawnym. Oto kilka sugestii dotyczących pisania tylko dlatego, że o kimś myślisz. Jest to również świetna okazja do tworzenia kwiatowych kalamburów i żartów. Baw się dobrze ze swoją następną wiadomością kwiatową tak po prostu! Twój odbiorca na pewno się ucieszy.

               • Po prostu zabawne przywitanie, aby rozjaśnić twój dzień!
               • Wysyłanie uścisków i uśmiechów, aby twój dzień był trochę jaśniejszy.
               • Kto ma dwa kciuki i właśnie dostał kwiaty? TEN GOŚĆ!
               • Szczęśliwego wtorku. Mam nadzieję, że lubisz stokrotki!
               • Uśmiechnij się Ania! Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień!
               • To są kwiaty o magicznej mocy. Sprawią, że będziesz się uśmiechać przez cały dzień!
               • Niech twój dzień będzie szczęśliwy, a twoje skarpetki czyste! Życzę Ci wspaniałego dnia!
               • Pomyśl o całym pięknie pozostawionym wokół ciebie i bądź szczęśliwy. Anne Frank
               • Twój uśmiech jest powodem do uśmiechu dla wielu innych. Kubuś Puchatek
               • Cieszę się, że jesteśmy przyjaciółmi! Życzę Ci wspaniałego dnia!

                Gotowe życzenia aby wyznać miłość

                życzenia o miłości

                Wyobraź sobie, że Twoja wyjątkowa osoba otrzymuje przesyłkę niespodziankę. Jej twarz świeci się, gdy czytają doskonale wykonaną romantyczną wiadomość na bileciku kwiatowym. Romantyczna muzyka i twój głos, który czyta w jej głowie wiadomość, którą jej wysłałeś razem z kwiatami. Jest przeszczęśliwa, dobrze wie jak ją kochasz. Wysyłanie romantycznych kwiatów miłosnych jest zawsze świetnym sposobem na powiedzenie „kocham cię”. Dostawy kwiatów mają znacznie większy wpływ, gdy towarzyszą im romantyczne wiadomości kwiatowe. Najbardziej romantyczne kwiaty, które możesz wysłać, to tuzin (lub dwa) czerwonych róż. Jeśli nie jesteś tradycyjnym gościem, oto kilka innych kwiatów, które symbolizują miłość i romantyczność. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę preferencje ukochanej osoby podczas wysyłania kwiatów.

                • Biała akacja oznacza sekretne przywiązanie lub miłość.
                • Ambrozja mówi: „kocham cię”.
                • Pierwiosnek symbolizuje wieczną miłość.
                • Czerwone tulipany to przejaw idealnej miłości i niezmordowanej namiętności.
                • Wiciokrzew wysyła wiadomość o niezatartym uczuciu.
                • Czerwone goździki wyrażają, że jesteś namiętnie zakochany.

                 Co napisać?

                 To, co jest napisane na romantycznych bilecikach kwiatowych jest tak samo ważne jak bukiet, który jej wysyłasz . Miłość nie musi być poważna. Włączenie humoru jest zabawnym i żartobliwym sposobem na wyrażenie swoich uczuć. Oto kilka pomysłów na romantyczne bileciki kwiatowe.

                 • Tulipany. Twoje i moje. Razem.
                 • Kocham wszystko w tobie.
                 • Zasługujesz na kwiaty każdego dnia. Nie mogę sobie na to pozwolić, ale dwa razy do roku już tak!
                 • Jestem taka szczęśliwa, że mam cię w swoim życiu. Kocham cię.
                 • Wciąż myślę o naszej randce i uśmiecham się. Mam nadzieję, że Ty też. Dziękuję za świetnie spędzony czas.
                 • Dziękuję za uczynienie mnie lepszym człowiekiem. Bez ciebie byłabym zagubiona. Kocham cię.
                 • Najlepszą rzeczą, której można się trzymać w życiu, jest każdy inny człowiek. Aubrey Hepburn
                 • Na całym świecie nie ma takiego serca dla mnie, jak Twoje. Na całym świecie nie ma takiej miłości do Ciebie jak moja. Maya Angelou.
                 • Moje serce jest w domu z tobą. Kocham cię.
                 • Kochanie, nie ma dla mnie nikogo innego niż ty!

                  Gotowe życzenia ślubne, weselne, zaręczynowe

                  życzenia z okazji ślubu

                  Kwiaty to doskonały sposób na gratulacje dla pary, panny młodej lub pana młodego! Może chcesz pogratulować znajomym ich zaręczyn. Aranżacja z pamiątkowym wazonem to świetny sposób, aby pomóc szczęśliwej parze zapamiętać Twój gest. Za każdym razem, gdy użyją tego wazonu, będą pamiętać o Tobie i dniu ich zaręczyn. Być może chcesz podarować zakochanym gołąbkom coś, co będzie pasowało do ich jesiennego ślubu. Unikalna aranżacja z pomarańczowymi różami, czerwonymi jagodami hypericum, sukulentem będzie idealna! Rozważ wysłanie kwiatów, które symbolizują dobre życzenia. Anemony mogą przynosić szczęście, ochronę i reprezentować oczekiwania. Lilie kalli symbolizują wspaniałe piękno i są dostępne w wielu kolorach, które można dopasować do pory roku i/lub preferencji. Jesteście podekscytowani wiosną? Wyślij im kilka pięknych żonkili! Żonkile są niedrogie, gdy są w sezonie i są jasne i szczęśliwe. Symbolizują dobroć i szczęście. Dwie rzeczy, których potrzebuje każde małżeństwo, aby odnieść sukces!

                  Przeczytaj także: jakie kwiaty na konkretną okazję?

                  Co napisać?

                  Weź pod uwagę parę i / lub osobę podczas tworzenia bilecika kwiatowego – życzenia na kartce ślubnej, powinny odnosić się do ich stylu życia.  Jeśli są szczęśliwie zakochani, zabawny bilecik kwiatowy będzie świetnym pomysłem. Jeśli odbiorca(y) są bardziej poważne lub stonowane w naturze, zaznacz to w ich kwiatowej wiadomości. Bileciki kwiatowe są doskonałym sposobem, aby świętować z szczęśliwą parą i dać im znać, że są kochani!

                  • Ponieważ bardzo się kochacie, nie możemy się doczekać, aż weźmiecie ślub.
                  • Gratulacje z okazji zaręczyn.
                  • Jesteście najsłodszą parą na świecie. Tak się cieszymy z waszego powodu.
                  • On zapytał. Ty odpowiedziałaś. Gratulacje! Powiedziałeś „tak”, prawda?
                  • Oto twoje coś pożyczonego i coś niebieskiego. Chcę odzyskać wazon.
                  • Życzę wam szczęśliwego i zdrowego życia razem.
                  • Najlepsze życzenia i gratulacje.
                  • Nie możemy się doczekać dnia, kiedy będziecie razem na zawsze.
                  • Niech Bóg was błogosławi na początku waszego wspólnego życia.
                   A teraz pozostają te trzy: wiara, nadzieja i miłość. Ale największą z nich jest miłość. 1 Koryntian 13:13

                   Gotowe życzenia na Dzień Matki

                   życzenia na dzień matki

                   Wysyłanie kwiatów do mamy w Dniu Matki to niemal wymóg. Czy to babcia, mama, czy mama Twoich dzieci, zasługuje na to, aby wiedzieć, że jest kochana. Może w Twoim życiu jest postać matki, którą chciałbyś docenić. Na Dzień Matki wiosną, są dostępne świeże i jasne kwiaty, będą odpowiednie! Jeśli nie mieszkasz w pobliżu, Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki dostarczy kwiaty w Twoim imieniu. Profesjonaliści z przyjemnością pomogą Ci znaleźć idealny bukiet dla Twojej mamy! Wysyłanie kwiatów do matki, babci lub innej ważnej osoby nie powinno odbywać się bez bilecika kwiatowego. W ten sposób możesz powiedzieć swojej matce, jak bardzo Ci zależy. Powiedz swojej mamie, jak wiele dla Ciebie znaczy, zaskakując ją pięknym kwiatowym prezentem!

                   Co napisać?

                   Twoja mama będzie szczęśliwa, gdy dostanie Twoją kwiatową przesyłkę na Dzień Matki. Będzie zachwycona, gdy przeczyta Twoją wiadomość kwiatową w Dniu Matki! Oto kilka pomysłów na bilecik kwiatowy na Dzień Matki, które możesz dołączyć do swojego prezentu dla mamy. Jeśli wybierzesz ostatnią propozycję z tej listy, mama będzie zachwycona!

                   • Droga Mamo, przepraszam za wszystkie rzeczy, które zrobiłem, gdy byłem nastolatkiem. Jesteś najlepsza. Kocham cię.
                   • Dziękuję za bycie najlepszą mamą, jaką dziecko może mieć.
                   • Poświęcasz tak wiele dla naszej rodziny. Doceniamy wszystko, co robisz!
                   • Mamo, dzięki za dawanie przykładu, jaka powinna być mama. Kocham cię.
                   • Tak się cieszę, że mój tata ożenił się z moją najlepszą przyjaciółką. Dzięki za bycie tak wspaniałą mamą!
                   • Kiedy byłam dzieckiem, byłaś moją mamą. Teraz jesteś moją najlepszą przyjaciółką.
                   • Jesteś taką mamą, jaką chcę być pewnego dnia. Kocham cię.
                   • Jesteś dla mnie jak matka. Kocham cię.
                   • Dzięki za to, że zawsze poświęcasz czas, by nauczyć mnie, jak radzić sobie w życiu. I prania.
                   • Nie zawsze to mówię, ale doceniam wszystko, co dla mnie robisz. Kocham cię.
                   • A miłość matki towarzyszyła jej wszędzie, gdzie się udała. Dzięki, mamo!
                   • Jesteś najlepszą mamą w historii!

                   Skocz do:

                   źródło
                   Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień