Jakie kwiaty na dzień babci i dziadka?

visibility69 Wyświetleń person Utworzony przez: Różany Zakątek list Kategorie: Okazje

Dzień Babci wypada w drugiej połowie stycznia. Wydaje się, że święto to istnieje od niepamiętnych czasów, tymczasem w Polsce obchodzimy je od 57 lat.Dzień Babci przypada na 21 stycznia, natomiast Dzień Dziadka na 22 stycznia. Jeśli chcesz wyrazić swoją miłość i uznanie dla swoich dziadków, możesz wysłać im kwiaty z tej listy na Dzień Babci i Dziadka lub w dowolnym innym momencie roku, aby dać im znać, że zawsze są w Twoich myślach i sercu.

Jakie kwiaty na Dzień Babci i dziadka?

Gerbery

Piękne kolory i przynoszące szczęście gerbery to właśnie to, co babcia chce zobaczyć, gdy przechodzi przez drzwi wejściowe. Gerbery są uważane za bezwarunkowy symbol miłości, więc niezależnie od tego, czy Twój dziadek lub babcia lubi białe, żółte, czerwone czy różowe kwiaty, znajdzie ulubioną gerberę dla siebie. Gerbery są łatwe w pielęgnacji i szybko rosną, więc są jednym z najlepszych pomysłów na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Tulipany

Tulipany są jednym z najpopularniejszych kwiatów, ponieważ symbolizują królewskość i zwycięstwo. Często są kwiatem wręczanym z okazji ukończenia studiów i ślubu, ponieważ oznaczają osiągnięcie i pewność siebie. Tulipany są fantastycznym wyborem, jeśli chcesz, aby Twoi dziadkowie wiedzieli, że doceniasz ich bezwarunkową miłość, zaufanie i wsparcie. Możesz również dać im spersonalizowaną aranżację wazonu dla babci jako znak podziękowania za wszystko, co zrobili w twoim życiu.

Róże

Wyślij tuzin czerwonych róż o długich łodygach do swojej ulubionej babci. Tuzin róż przypomni jej o Twojej miłości i oddaniu i sprawi, że znów poczuje się młoda – idealny kwiat na dzień dziadka i babci!

Lilie

Jeśli chcesz kwiat, który wygląda idealnie za każdym razem, lub jeśli nie jesteś pewien alergii odbiorcy, trudno jest zrobić błąd z liliami. Istnieją białe i żółte lilie, więc bez względu na to, jaki jest schemat kolorów dekoracji stołu (lub ich domu!), będzie idealny. Lilie mają również aromatyczny zapach i ładne płatki, które sprawią, że każdy dziadek poczuje się wyjątkowy i kochany.

Goździki

Goździki w bukiecie są idealnym bukietem dla babci, ponieważ są ładne i eleganckie. Możesz je dostać w sklepie spożywczym, ulubionej kwiaciarni lub zamówić je online. Są we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach, co czyni je idealnymi na każdą okazję. Goździki oznaczają kocham cię w wielu językach, w tym tureckim, serbskim, czechosłowackim, włoskim i rumuńskim. Oznaczają również trzymaj mnie w języku greckim.

Chryzantemy

Nazywane ulubionym kwiatem Tosa w Japonii, chryzantemy są klasycznym kwiatem, który jest zawsze świetny na dzień babci. Dzięki różnorodności kolorów i pięknym kwiatom, te kwiaty przyniosą uśmiech na każdej twarzy.

Alstroemeria

Jeśli masz dziadków, którzy mieszkają poza miastem, to jest to idealny dzień na wysłanie im kwiatów! Klasyczna, cięta alstroemeria lub stokrotka gerbera to zawsze bezpieczna propozycja dla świętujących dziadków. Alstroemeria lub lilie peruwiańskie występują w każdym kolorze, więc będą również dobrym prezentem na dzień dziadka, jeśli szukasz czegoś innego i wyjątkowego. Kwiaty te są trwałe, a ich wysoka zawartość wody sprawia, że idealnie nadają się do dodania odrobiny koloru i życia do domu twoich dziadków.

Być może już to wiesz, ale kwiaty mogą być świetnym sposobem na wyrażenie swojej miłości do dziadków. Upewnij się więc, że wysyłasz im ich ulubiony kwiat lub coś, co ma emocjonalne znaczenie. Wyślij kwiaty z Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki abyśmy doręczyli kwiaty na Dzień Dziadka! Jak widzisz, Różany Zakątek to lokalna kwiaciarnia zajmująca się dostawą kwiatów, która zadba o to, by dzień dziadka został uczczony idealnymi kwiatami i koszami prezentowymi na dzień dziadka. 

Skocz do:

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień