Co napisać na bileciku do kwiatów?

visibility223 Wyświetleń person Utworzony przez: Różany Zakątek list Kategorie: Gotowe teksty życzeń

Wysyłanie kwiatów to wiadomość sama w sobie, ale czasami trzeba powiedzieć coś więcej. Weźmy na przykład Dzień Matki. Proste “Wszystkiego najlepszego w Dniu Matki” może wydać się krótkie i schludne, jeśli chodzi o wyrażenie miłości i wdzięczności. A co jeśli świętujesz specjalną okazję? Być może zechcesz uzupełnić kwiaty, pięknym spersonalizowanym bilecikiem, który w połączeniu z kwiatami chwyci Twoją wybrankę za serce?

Jak stworzyć idealną kartkę, która zawrze wszystko, co chcesz przekazać na małym kawałku papieru? Oto kilka różnych sposobów na to, by Twoja kartka była równie niezapomniana jak bukiet.

Napisz krótki żart, coś śmiesznego

Napisz krótki żart, coś śmiesznego

Dodanie żartu lub przezwiska “misiu; kotku; niedźwiedziu” do bukietu dodaje odrobinę ciekawości, a jednocześnie jest intymne i sentymentalne. Coś, co tylko wy dwoje rozumiecie, wzmacnia więź i nadaje jeszcze większe znaczenie Twojemu przesłaniu.

Dodaj coś od serca

Dodaj coś od serca

Poematyczne zdania nie zawsze są najlepszym sposobem do zakomunikowania swojej lubej “kocham Cię” przy użyciu messengera, ale na bileciku jest doskonałym sposobem, aby odkryć karty, Internet – Facebook, wydaje się zbyt swobodny do takich przesłań. Kwiaty są wysyłane z wielu powodów, a czasami proste 3 słowa, nie wyrażą wszystkiego co czujemy w sercu. Słowa z serca będą odebrane zupełnie na innym poziomie.

Gotowe podpowiedzi życzeń

Gotowe podpowiedzi życzeń

Możesz użyć gotowych życzeń, których znajdziesz masę w internecie dla przykładu, możesz użyć:

  • Kwiatowe buziaki dla najcudowniejszej kobiety na świecie! Dzięki Tobie mój świat stał się piękniejszy…
  • Jestem największym szczęściarzem, że spotkałem taką kobietę, jak Ty. Bardzo Cię Kocham Skarbie…
  • Wiem, że czekałaś na kwiaty ode mnie, więc są, a wraz z nimi me serce.
  • Posyłam kwiaty – niech powiedzą one to, czego usta nie mówią stęsknione!
  • Bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą… Już nie mogę się doczekać kiedy znowu się zobaczymy!

Inspiruj się tekstami piosenek

Inspiruj się tekstami piosenek

W głowie tyle pomysłów, a ty nadal nie wiesz co napisać? Cóż, nie musisz się zadręczać. Wystarczy przejrzeć swoje playlisty i znaleźć idealną piosenkę na tę okazję. Może to piosenka z pierwszego tańca, lub piosenka, którą śpiewasz w samochodzie, lub po prostu ciekawe teksty, które ujmą twoje uczucia w słowach. Podaruj im prezent w postaci kwiatów i melodii, którą będą mogli nosić w swojej głowie.

Wysyłanie kwiatów jest świetnym pomysłem na każdą okazję, w chorobie i w zdrowiu, na urodziny lub na rocznicę, a może po prostu bez powodu. Bilecik dołączony do bukietu może nie tylko wyjaśnić powód kwiatowego prezentu, ale także to, jak bardzo zależy Ci na osobie, której dajesz kwiaty. Następnym razem, gdy będziesz wysyłał bukiet i będziesz się zastanawiał nad tym, co wpisać na kartce, odwołaj się do tych pomysłów na życzenia do kwiatów i przejrzyj naszą kwiaciarnię internetową w poszukiwaniu inspiracji i zamów swój ulubiony bukiet online już dziś.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień